Andrej Krajčoviech


Prečo ja a káva?

Volám sa Andrej. Pracoval som v kvalitných podnikoch ako barista, no nikdy to nebolo podľa mojich predstáv. Viem, že z kávy sa dá viťažiť viac a rád Vám to v RAWITE predvediem. Je pre mňa dôležité aby sme boli kvalitní a stále dostupní pre najširšiu verejnosť.

Akú kávu vám pripravíme?

Pre začiatok sme sa rozhodli pre každodennú prácu s Cafe. Od tejto značky pre vás budeme pripravovať konkrétny typ a to je 100% RAINFOREST. Je to zmes kávy s autentickou a jedinečnou vôňou pripomínajúcou najjemnejšie korenie ako je škorica, kakao a sušené ovocie. Okrem tejto kávy pracujeme a spolupracujeme aj s mnohými inými značkami a pražiarňami. Podporujeme najmä domáci trh, preto bude väčšina značiek zo slovenska.

Alternatívna príprava kávy.

Chceme vám ukázať ako si môžete kvalitne pripraviť kávu aj doma. Tak ako všetko má aj príprava kvalitnej kávy určitý proces, ktorý sa v konečnom dôsledku ukáže na celkovom zmyslovom pôžitku z tohto nápoja.

Čo s kávou pre vás chystáme?

Budeme pre Vás pripravovať ochutnávky tej najrôznejšej kávy. Ďalej ako sme spomenuli už vyššie. Chceme vám ukázať ako si kávu pripraviť doma pomocou alternatív. Ale aj ako by malo vyzerať a čo by malo spĺňať správne espresso. Všetky tieto akcie budú prebiehať prostredníctvom kurzov. Na tieto kurzy sa môžete prihlásiť na našej stránke.