Marián GábikMoje meno je Marián a rád by som sa Vám priblížil prečo ja a projekt „Rawita Fresh & Coffee“. Keďže už dlhšiu dobu sledujem kvalitu a stravovacie návyky ľudí okolo mňa, nedalo mi o tom nepremýšľať. Máme k dispozícii nespočetné množstvo potravín, niektoré sú pre nás bežné, iné nepoznané, no i napriek širokému výberu je náročné vybrať kvalitné, zdravé a chutné suroviny.


Som typ človeka ktorý uprednostňuje kvalitu pred kvantitou, potrpím si na detaily a precíznosť. Čo sa týka mňa ako osobnosti pri experimentoch v gastronómií som skôr zdržanlivý, ale nebránim sa inováciam, novým chutiam a surovinám. Prešiel som rôznymi štýlmi stravovania, no nikdy som nezostal len pri jednom. Viac sa ku mne hodí „z každého rožku trošku“. V skratke to znamená, že pri návšteve nášho podniku odo mňa môžete očakávať kvalitne a hravo pripravené jedlá a nápoje ktoré prejdú mojimi rukami s citom a láskou priamo k Vám, v spojení expresného servisu, energie a dobrej nálady.


V neposlednom rade by som chcel poďakovať môjmu mentorovi Michalovi Brzému, za profesionálne a osobné vedenie v rámci prípravy našich produktov.